N UCH Nasherhaus Phantom Lord "Milan" har gjort det glimrende i utstillingsringen:

Som valp ble det 11 utstillinger alle med HP,  5 x BIR og 5 x BIM og hele 4 gruppeplasseringer: 

BIG 1 - BIG 2 - BIG 3 - BIG 4 !!!

Pr. 06.09.2020 har han: 10 CK - 1 RES. NORDIC CERT - 1 RES. STORCERT - 3 CERT  hvor av 1 STORCERT

2 x BIR og 1 x BIM og i en alder av 2 år og 3 dager ble han NORSK UTSTILLINGSCHAMPION !!!

  • LETOHALLEN 29.12.2018

    Klassevinner i 4-6 mndr med HP og BIR-valp
    Dommer:
    William Soedharman (Indonesia)

  • LETOHALLEN 19.01.2019

    Klassevinner i 4-6 mndr med HP og BIM-valp.
    Dommer:
    Elisabeth Aune Moseby

  • LETOHALLEN 20.01.2019

    Klassevinner i 4-6 mndr med HP og 2 BHK.
    Dommer:
    Arild Thorvaldsen

  • MELSOMVIK 09.02.2019

    1 BHK med HP BIR-valp og BIG 2 !!!
    Dommer:
    Linda Kjeksrud

  • DRAMMEN 10.02.2019

    1 BHK med HP BIR-valp og
    BIG 4 !!!
    Dommer:
    Rune Dalby

  • LETOHALLEN 02.03.2019

    1 BHK med HP BIR-valp og
    BIG 1 !!!
    Dommer: Martin Johansson (Sverige)

  • LETOHALLEN 03.03.2019

    1 BHK med HP og BIM
    Dommer:
    Ana Beatriz Knoll (Brazil)

  • Milan har ved 7 måneders alder vært på 7 utstillinger med strålende resultater:
    4 x BIR
    2 x BIM
    og 3 gruppeplasseringer:
    BIG 1, BIG 2 og BIG 4 !!!
    Han har fått HP på alle utstillingene !

  • LETOHALLEN 20.04.2019

    1 BHK med HP og BIM
    Dommer:
    Zlatko Jojkic (Serbia)

  • LETOHALLEN 21.04.2019

    1 BHK med HP og BIM
    Dommer:
    Antonio Di Lorenzo

  • LETOHALLEN 27.04.2019

    1 BHK med HP, BIR og BIG 3 !!
    Dommer og gruppedommer:
    Donne Lucas (Sør-Afrika)

  • LETOHALLEN 28.04.2019

    1 BHK med HP og BIM
    Dommer:
    Carmen Navarro Guisado (Spania)

Nå har Milan blitt 9 måneder og hatt sin siste utstilling i valpeklasse.

Han har gjort det helt fantastisk bra:

på 11 utstillinger har han:

11xHP - 5xBIR - 5xBIM - og hele 4 gruppeplasseringer

BIG1 - BIG2 - BIG3 - BiG4 

 

.

.

  • NKK ÅLESUND 04.05.2019 INTERNASJONAL

    Exc. JK 3JKK
    Dommer:
    Ann-Christin Johansson

  • NKK ÅLESUND 05.05.2019 NORDIC

    Exc JK 2JKK CK R.CERT 2BHK RES. NORDIC CERT
    Dommer:
    Dimitrios Antonopoulos

  • RASESPESIALEN 2019

    Exc. JK 2 JKK CK
    Dommer:
    Daniel Orn Hinriksson

  • MJØNDALSHALLEN 19.10.2019

    Exc JK 1JKK
    Dommer: Annette Bystrup

  • LETOHALLEN 09.11.2019

    Exc JK 1JKK BIM JUNIOR
    Dommer: Laurent Heinesche

  • LETOHALLEN 10.11.2019

    Exc JK 1JKK CK CERT 2 BHK
    BIM JUNIOR
    Dommer: Vija Klucniece

  • NKK LILLESTRØM 15.11.2019

    VG JK 4JKK
    Dommer: Carina Johansson

  • NKK LILLESTRØM

    VG JK
    Dommer: Markku Kipinä

  • LETOHALLEN 29.12.2019

    Exc. AK 2 AKK
    Dommer: Annika Ulltveit-Moe

  • LETOHALLEN 01.02.2020

    VG AK 3AKK
    Dommer: Svein Bjarne Helgesen

  • LETOHALLEN 02.02.2020

    EXC. AK 1AKK CK CERT 1BHK og BIR !!!
    Dommer: Branislav Rajic

  • NKK Trondheim 27.06.2020

    Exc AK 3AKK
    Dommer:
    Frode Jevne

  • Rasespesialen Trondheim 28.06.2020

    Exc AK 2AKK CK
    Dommer:
    Anne-Cathrine Unelsrød

  • NBHK LILLEHAMMER 01.08.2020

    EXC AK 2AKK CK
    Dommer:
    Helle Bekker (Danmark)

  • NBHK LILLEHAMMER 02.08.2020

    Exc AK 1AKK CK CERT 4BHK
    og NORSK UTSTILLINGSCHAMPION !!!
    Dommer:
    Eli-Marie Klepp

  • LETOHALLEN 08.08.2020

    EXC AK 1AKK CK 1BHK og BIR
    Dommer:
    Lisbeth Campbell

  • LETOHALLEN 09.08.2020

    Exc AK 1AKK CK 1BHK og BIM
    Dommer:
    Per Kristian Andersen

  • NKK LILLEHAMMER 15.08.2020

    Exc AK 1AKK CK
    Dommer:
    Anne Tove Strande